Jeśli odbyłeś/aś rejs statkiem Kornelia Zuza, będzie nam niezmiernie miło jeśli opiszesz swoje wrażenia i przygody i wyślesz do nas. Postaramy się je opublikować na naszej stronie internetowej jako zachęta dla przyszłych wilków morskich.

Dziękujemy wszystkim, którzy już opisali swoje przygody z nami.

Prześlij nam swoją relację z rejsu >>

Nadesłane relacje z rejsów:

Nadesłano: 21.06.2015r.

Witam serdecznie.
Właściwie to brak określenia czy też wydanie opini w kilku słowach (...) Tam należy bezwzględnie się udać i przeżyć to co ja wraz z kolegami doświadczyliśmy.
Jednostka bardzo elegancka, ład, porządek no i co najważniejsze ....obsługa, Zbigniew (KOK) zasługuje na podwyżkę za swój wkład pracy jak i cierpliwość co do innych uczestników "rejsu". Natomiast mechanik pokładowy Wielki SZU - Krzysztof poruszał się z prędkością światła aby wszystko działało i należycie pracowało jak należy.
Oczywiście nie można pominąć Pana Kapitana, któremu należą się podziękowania za umiejętne " nadjeżdżanie" na ławice - rewelacja.
Dużo można by pisać o tej wyjątkowej wyprawie, ale tak naprawdę to pozostaje Państwu tylko jeden wybór: KUTER - KORNELIA-ZUZA. Pozdrawiamy.

Wędkarze z lubuskiego.

Nadesłano: 28.05.2012r.

Witam i pozdrawiam wszystkich wędkarzy, naszą wyprawę w maju planowaliśmy już od stycznia, dwu dniowy wyjazd na Bornholm. Przypadkiem los chciał że, dostaliśmy się na Jacht Kornelia-Zuza. Po wejściu na Statek pierwsze miłe zaskoczenie, komfortowy Jacht ze swobodnym miejscem na 15 wędkarzy, bardzo miła obsługa, komfortowo wyposażony, zadbany i czysty. Posiłki bardzo smaczne , ciepła kawa i herbata o każdej porze bez ograniczeń. Szyper stanął na wysokości zadania, jak dopłynęliśmy na łowiska nie było czasu się nudzić, szukał ławic skutecznie, po paru rzutach bez wyniku od razu korygował ustawienie Jachtu, tak że wędkowanie na morzu dało nam dużo frajdy, bardzo dobre wyniki, ładne sztuki u każdego bez wyjątku. Cała załoga wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na koniec chce tylko powiedzieć ,że bardzo polecam wyprawy z Jachtem Kornelia-Zuza, po paru wyjazdach z innych portów i na innych jednostkach Jacht Kornelia-Zuza jest moim Faworytem. Pozdrowienia dla Załogi Armatora i Wszystkich Wilków Morskich.

Damian z Hamburga

Nadesłano: 17.07.2011r.

Witam będąc w Kołobrzegu wybraliśmy się w dniu 13.07.2011 po raz pierwszy na dorsza. Kontakt zdobyliśmy z gazety wędkarski świat. Co moge powiedzieć jednostka pływająca- rewelacyjna, extra załoga, smaczny posiłek, ogólnie pełny profesjonalizm. Ryby brały średnio ale było to skutkiem dużej fali, która uniemożliwiała swobodne wędkowanie. Jeżeli następnym razem będę wybierał się na dorsza to tylko KOŁOBRZEG I tylko KORNELIA ZUZA bardzo polecamy.

Dario i Misiek z lublina

Nadesłano: 30.03.2009r.

Witam wszystkich serdecznie. 29.03.2009 miałem okazje wypłynąć na Kornelii-Zuza na dorsza. Neptun chwilami pokazywał kto jest panem.
Pływałem na różnych jednostkach po Bałtyku i bywało różnie. Pan Janusz i jego załoga bardzo super!!! W skali od 1-10 pkt. ode mnie mają dychę, jednostka extra.
Gorąco polecam wszystkim.

Artur z Gryfic

Nadesłano: 03.04.2009r.

Witam wilków morskich. W dniu 29.03.2009 odbyłem swój pierwszy rejs, po morzu Bałtyckim na pokładzie Kornelia-Zuza, wrażenia po prostu rewelacyjne, wspaniała załoga troskliwa i opiekuńcza. No i oczywiście ryby tez brały, pozdrawiam i polecam

Sebastian z Trzebiatowa

Nadesłano: 03.04.2009r.

Witam serdecznie wszystkich wędkarzy. Stan jednostki, komfort łowienia oceniam w porównaniu z innymi jednostkami Kołobrzegu na celujący. Wszystko znajduje się na swoim miejscu, masę miejsca zaplecze techniczne i gastronomiczne po prostu SUPER. Załoga, też zasługuje na szczególną pochwałę. Kawa, herbata w nieskończonych ilościach, a ponadto dwa ciepłe posiłki. I co najważniejsze jak mówią 10 godz to jest 10, a nie 8 czy 7. Szczerze polecam tą jednostkę, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Łukasz z Szamotuł

Nadesłano: 24.11.2010r.

Wyda się wam że to wazelina na stronie właściciela opinia, lecz prawda jest taka że dn 21.11.2010 byłem na rybkach właśnie na kornelii i polecam wszystkim: łajba ok do połowu \"dużo miejsc nawet dla mniej wprawionych wilków morskich: załoga szyper, mechanik i kucharz zawsze Ci pomogą:jedzenie smaczne -przez cały rejs i naprawde 2 ciepłe posiłki. ja napewno się wybiorę

Dariusz Międzyzdroje

Nadesłano: 21.04.2011r.

Zawsze plywalem z p.Krzysiem z Mrzezyna ale raz dostalem sie na Kornelię i chyba nic milszego nie może mnie zaskoczyć, a jak podpłynęli po lód do wytwórni to powiedzialem sobie że niczym innym nie popłyne.Znów się wybieram 7 maja ale nie wiem czy się dostanę, myślę że tak bo to tylko trzy osoby, pozdrawiam szypra i załogę do zobaczenia w porcie Kołobrzeg.

Jacek Wolanin